Kontaktní centra

Efektivní a spolehlivé řešení

Kontaktní centra

Hlasová biometrie

Hlasová biometrie

Nahrávaní hovorů

Nahrávaní hovorů
 

WebGAD

WebGAD

Cloud

Cloud

Firemní komunikace

Efektivní a spolehlivé řešení

Firemní komunikace

Voice a Data

Voice a Data

Security

Security
 

Video

Video

Unified Communications

Unified Communications

Cloudové řešení

Efektivně a spolehlivě


Rychlost


Bezpečnost

 

Cena


Rozšiřitelnost

Cloud

content_in_prefered_language_mutation

switch_content

ALCASYS je specialistou na kontaktní centra a komunikační řešení

Poskytujeme komplexní služby pokrývající celý životní cyklus projektu, který zahrnuje analýzu, návrh, vývoj a přizpůsobení řešení vaším požadavkům. Samozřejmostí je následná provozní podpora a servis.

Zárukou kvalitních služeb je náš tým složený z certifikovaných specialistů, kteří mají mnohaleté zkušenosti s nasazováním a implementací komunikačních řešení.

1, 2, 3 Start . . .

Analýza

Správné pochopení potřeb zákazníka má zásadní význam pro návrh vhodného řešení.

Vývoj a realizace

Během realizace podrobně testujeme dodávané řešení tak, abychom vám poskytli optimální produkt pro potřeby vaší firmy.

Návrh

Na základě vašich potřeb a našich zkušeností  pro vás navrhneme to nejlepší technické řešení.

Podpora

Poskytujeme vám kompletní servisní podporu. Umíme průbežně rozvíjet a modernizovat  vaše řešení.

Genesys

Jsme partnerem předních světových komunikačních společností

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Mezi naše zákazníky patří úspěšné slovenské firmy i nadnárodní společnosti, pro které je spolehlivost a kvalita služeb hlavním kritériem. Mnohé z nich jsou lídry ve svém oboru a my jsme hrdí na to, že si vybrali za partnera právě nás.

Od 11. února 2011 provozujeme kontaktní centrum na platformě Genesys formou technologického outsourcingu se společností ALCASYS. Díky přechodu na platformu Genesys – Alcatel-Lucent OXE a integraci WebGAD-u s naším CRM Workflow se práce operátorů značně zjednodušila. Podařilo se snížit dobu potřebnou k vyřešení požadavku, což oceňují naši klienti.

Jednou z našich klíčových služeb je telefonická podpora – hot-line. Pro realizaci této služby jsme si vybrali za partnera společnost ALCASYS, která na základě našich požadavků naimplementovala řešení  Genesys. Průměrně vyřešíme denně více než stovku náročných zákaznických požadavků (v období ročních uzávěrek a bezprostředně po aplikaci legislativních změn i trojnásobek).“

Díky společnosti ALCASYS jsme vybudovali moderní Klientské centrum pro širokou veřejnost i vlastní odbytovou síť. Centrum je vybavené nejnovější technologií založené na platformě Genesys, což z něj dělá multimediální kontaktní centrum podporující všechny komunikační kanály (hlas, email, fax, SMS, web, záznamník). Funkce systému, zcela přizpůsobené našim potřebám, umožňují zabezpečit vysoký stupeň flexibility a bezpečnosti, zvýšit dovolatelnost a zrychlit zpracování přichácházejících interakcí.

Při řešení dostupnosti technické podpory pro jednoho z našich klientů jsme potřebovali v krátkém čase zabezpečit nasazení systému kontaktního centra ve více lokalitách s co nejmenším dopadem na naší současnou infrastrukturu. Proto jsme se rozhodli pro využití služeb Cloud Contact Centra ALCASYS, který nám poskytuje všechny výhody kontaktního centra, jeho vysokou dostupnost i nahrávání hovorů. Díky cloudovému řešení jsme minimalizovali investiční náklady a získali jsme možnost flexibilně pracovat s naší technickou podporou i v případě nárůstu požadavků na počet operátorů.

Se společností ALCASYS jsme řešili technologickou výměnu prvků kontaktního centra a implementaci nových služeb, jako jsou outbound hovory, emailová komunikace, chat a integrace kontaktního centra s CRM systémem. Jednou z výzev celého projektu bylo propojení existující infrastruktury s novými prvky tak, aby nebyl ovlivněn běžný provoz, což se podařilo a celý přechod na novou technologii proběhl hladce a komfortně.