content_in_prefered_language_mutation

switch_content

Komunikace

&nbps;

Na každodenní firemní komunikaci…

…nabízíme hotová řešení od předních světových dodavatelů komunikačních systémů – Alcatel-Lucent, Avaya, Siemens, NICE, Polycom, Microsoft ...

Voice a Data infrastruktura

Základem každé úspěšné firmy je komunikace. Už dávno se nejedná jen o komunikaci hlasovou, ale o sdílení a výměnu dat, email či chat. Pro tento typ komunikace je nevyhnutelné mít vybudovanou datovou síť, jejímiž hlavními parametry jsou spolehlivost, dostupnost a bezpečnost.

I pro datové řešení nabízíme plnou podporu od návrhu a realizace až po 24/7 support. Základem datových řešení je rozšiřitelná, inteligentní a efektivní architektura, která nabízí flexibilitu potřebnou pro naplnění firemních potřeb od malých firem až po nadnárodní korporace s potřebami budování sítě mezi státy či kontinenty.

Security

Cílem zabezpečení sítě je ochrana podniku před neoprávněnými přístupy a zneužitím dat neoprávněnými osobami.

Fortinet poskytuje kompletní ochranu sítí a jejich obsahu před bezpečnostními hrozbami. Za posledních 10 až 15 let se hrozby transformovaly z hrozeb založených na připojení, na hrozby založené na obsahu. Tradiční bezpečnostní technologie neudržely krok s tímto vývojem a nepoznají rozdíl mezi škodlivým a legitimním obsahem.

Video

Videokonference jsou dnes běžnou součástí firemního života. Je obrovskou výhodou moci se okamžitě spojit s klientem nebo partnerem a pohodlně s nimi „face to face“ komunikovat bez zdlouhavého a nákladného cestování.

Nabízíme:

  • » videokonferenční řešení od společnosti Polycom
  • » pronájem videokonferenčního systému Polycom se zabezpečením technické podpory
  • » realizaci videokonference přímo u nás

Unified Communications

Pod názvem Unified Communications se skrývá moderní řešení firemní komunikace, které pokrývá celou škálu komunikačních médií. Standardní hlasové hovory, video hovory, konference, instant messaging, či sdílení prezentací nebo celé plochy vašeho počítače. To je jen část funkcí a služeb, které Unified Communications dnes nabízí.

Reference

Poskytovatel mzdových a personálních informačných systémů

Jednou z našich klíčových služeb je telefonická podpora – hot-line. Pro realizaci této služby jsme si vybrali jako partnera společnost Alcasys, která na základě našich požadavků implementovala řešení Genesys. Průměrně vyřešíme více než sto náročných zákaznických požadavků denně (v období ročních uzávěrek a bezprostředně po aplikaci legislativních změn je to i trojnásobek).

Ing. Branislav Horeháj
výkonný ředitel