Genesys Cloud

Cloudové řešení postavené na technologii Amazon Web Services (AWS) - bezpečné prostředí, které se svým výkonem vždy přizpůsobí potřebám zákazníka.

Genesys Cloud je novým přírůstkem do naší nabídky řešení. Tato platforma eliminuje potřebu více systémů a aplikací. Jedná se o řešení typu vše v jednom, které poskytuje jednotnou kvalitu a zážitek napříč všemi komunikačními kanály. Používá společné směrovací rozhraní pro různé typy interakcí, tedy hlas, chat, e-mail, SMS a další, takže je možné snadno ovládat využití a vytížení agentů. Zároveň je možné zajistit, aby konverzace byly doručeny agentům, kteří jsou nejlépe vybaveni a připraveni pro práci s nimi. Snadno lze kombinovat real-time (hlasové hovory a chat) a asynchronní konverzace (textové zprávy, e-mail a sociální média), to vše při minimální potřebné době na školení.

Jedná se o cloudové řešení postavené na technologii Amazon Web Services (AWS). Jde tedy o bezpečné prostředí, které se svým výkonem vždy přizpůsobí potřebám zákazníka, bez nutnosti vlastnit drahý a na údržbu náročný hardware.

Moderní komunikační řešení na dosah

Inteligentní směrování komunikace pro všechny kanály, interaktivní skripty pro Customer Experience (CX) týmy, business data, real-time a historické sledování – to vše a mnoho dalšího v jednom moderním řešení.

Jednoduché použití

Veškerá funkcionalita moderního call centra je dostupná přes moderní a intuitivní grafické rozhraní, přímo z prohlížeče.

Stačí jediný server

Na rozdíl od tradičního call centra, které vyžaduje komplexní podpůrnou infrastrukturu a často náročná síťová nastavení, vyžaduje Genesys Cloud pouze jediný, téměř bezúdržbový integrační server.

Inteligentní přehledy

Genesys Cloud z dostupných dat o provozu automaticky vytváří interaktivní přehledy - od celkových přehledů na nejvyšší úrovni až po detailní analýzy. Manažeři kontaktního centra tak mají možnost pružně reagovat na aktuální situaci.

Víte, co nakupujete

Licence jsou rozděleny do tří úrovní podle nabízených služeb a potřeb vaší organizace.

Práce s lidmi i pro lidi

Integrované kooperační aplikace umožňují vašim zaměstnancům spolu efektivně komunikovat pomocí telefonu a chatu, vést videohovory a telekonference či sdílet jiné zdroje, čímž usnadňují rychlé řešení požadavků zákazníka.

Přístup kdykoli, odkudkoli

Není třeba nic instalovat, uživatelé se mohou k systému bezpečně připojit i z pohodlí domova – včetně hlasových služeb. (Podpora: Chrome + Firefox).

Škálovatelnost

Cloudová infrastruktura na bázi Amazon Web Services zajistí přidělení systémových zdrojů – tolik, kolik je potřeba. Zároveň umožňuje jednoduché zakoupení dodatečných licencí a služeb v závislosti na měnících se potřebách vašeho call centra – a to během okamžiku.

Jednoduché napojení na systémy

Genesys Cloud již v základu podporuje integraci s množstvím CRM aplikací, např. SalesForce a Zendesk, či autentifikaci přes MS Active Directory. Dále nabízí RESTful API s možností vysoké míry zabezpečení, které umožňuje jednoduchou integraci s dalšími podnikovými systémy.

Pojďme komunikovat

Najdeme rešení, jak podpořit vaše strategické cíle a dosáhnout vaší vize.

Kontaktujte nás