HOUR zvýšil spokojenost zákazníků díky vyšší dovolatelnosti

HOUR zvýšil spokojenost zákazníků díky vyšší dovolatelnosti

Zvýšení dovolatelnosti

Společnost HOUR spol. s r.o. je slovenská IT firma, která nabízí svým klientům řešení pro řízení lidských zdrojů a s ním související agendy: personalistika, mzdy, docházka a oblast účetnictví.

Při zachování stejného počtu agentů na lince
dokážeme obsloužit více zákazníků podstatně efektivněji.

Nutnost zvýšit efektivitu

Prudký nárůst počtu zákazníků HOUR spol. s r.o. přinesl také zvýšené nároky na jejich podporu. Tým zákaznické podpory nebyl schopný vždy stíhat zpracovat všechny dotazy, zvednout všechny hovory a odpovědět včas na všechny e-maily. Tento stav ohrožoval kvalitu poskytovaných služeb.

Procesy a technologie

Call centrum, které implementoval ALCASYS – systém IVR, identifikace volajících, zavedení callbacků, nasazení SW telefonů – přineslo klientovi vyšší efektivitu při zpracování hovorů. Snížila se čekací doba na lince zákaznické podpory a zvýšila se spokojenost klientů.

„Díky řešení od ALCASYS zvládáme nárůst zákaznických dotazů efektivněji a dokážeme poskytovat služby stále většímu počtu zákazníků.“

Ing. Branislav Horeháj,
Výkonný ředitel HOUR

Management na základě dat

Management HOUR má díky historickému a on-line reportingu call centra detailní
přehled o provozu na lince zákaznické podpory. Dnes umí optimalizovat procesy tak, aby co nejefektivněji zabezpečili kvalitní zákaznickou podporu.

Od začátku spolupráce v roce 2007 docházelo k rozšiřování funkcionalit i kapacity call centra až na současných 12 agentů. Celkem zpracují více než 35 000 příchozích a odchozích telefonátů ročně.