Moderní komunikační infrastruktura pro Grand Hotel Bellevue

Moderní komunikační infrastruktura pro Grand Hotel Bellevue.

Snížení nákladů na komunikační infrastrukturu

GRAND HOTEL BELLEVUE sa nachází v centru Vysokých Tater, v Hornom Smokovci. Je ideálním místem pro pracovní setkání, firemní akce, rodinné oslavy i aktivní odpočinek. Jako jedno z největších hotelových kongresových center na Slovensku poskytuje konferenční servis s kompletním technickým a servisním zázemím pro všechny druhy akcí. Zároveň poskytuje služby pro rodinné dovolené se zaměřením na wellness a odpočinek.

Nová komunikační infrastruktura
je spolehlivější, rychlejší a šetří náklady.

Kompletní rekonstrukce

Během kompletní rekonstrukce se hotel rozhodl, že bude modernizovat i zastaralou komunikační infrastrukturu. Ta byla nespolehlivá, nákladná a administrativně zatěžující kvůli rozdělení hlasových a datových služeb.

Rekordně krátká implementace

Implementace infrastruktury probíhala během rekonstrukce hotelu. Bylo důležité, abychom ji realizovali v co nejkratším čase. Proto jsme v prvním kroku nastavili a otestovali řešení v interním labu. Když bylo všechno připravené, dokázali jsme řešení ve spolupráci s IT oddělením hotelu řešení nainstalovat v rekordně krátkém čase.

„Implementaci on-site jsme zvládli rychle díky přípravě celého řešení v interním labu. Klient se díky tomu mohl naplno věnovat kompletní hotelové rekonstrukci, která probíhala paralelně.

Pavol Burda,
Account Manager, Alcasys

Vyšší spolehlivost, nižší náklady

Díky sjednocení datových a hlasových služeb se zjednodušila administrativa a snížily se náklady na celou síť. Moderní hardware zabírá méně místa a je energeticky méně náročný. Zaměstnanci hotelu dokážou efektivně komunikovat, hotelovým hostům funguje na pokojích Wi-Fi a management má okamžitý přehled o spotřebě v komunikační síti.