Komunikační řešení pro železniční dopravu

Vyberte si komunikační řešení, které poskytuje pasažérům komfort a provozovatelům jistotu a spolehlivost.

Naplánujte si konzultaci

Vybraní zákazníci

Věří nám významní dopravci

Dodáváme technologie a know-how, na kterých stojí informační systémy pro cestující a kritické komunikační infrastruktury v železniční dopravě.

Informační systémy pro cestující (PIS)

Poskytujeme řešení pro železniční dopravu jako Wi-Fi pro cestující, speciální kamerové systémy, systémy počítaní cestujících, informační displeje a ucelený informační systém.

Benefity, které získáte

Wi-Fi pro cestující.

Informační LED tabule a LCD monitory. Poskytují informace jako trasa vlaku, výluky na trati, přestupní stanice, reklamní spoty a jiné informace pro cestující během jízdy.

Systémy počítání cestujících.

Kamerový systém. Pomáhá zvýšit bezpečnost cestujících a průvodčích. Inteligentní přepínání pohledů pro strojvůdce. Záznam obsahuje doplňkové informace o poloze a událostech na trati.

Hlasový komunikační systém pro komunikaci vlakového personálu a  informování cestujících.

Integrované komunikační pracoviště pro strojvedoucího s přístupem ke všem prvkům informačního systému pro cestující a jeho diagnostiku.

Spolehlivé a certifikované zařízení. Všechna námi dodávaná řešení plní požadavky TSI, jsou testována a certifikována na elektromagnetickou kompatibilitu + odolnost, vibrace, odolnost proti požáru, tepelnou odolnost.

Přenosové systémy pro kritickou infrastrukturu

Téměř 10 let jako autorizovaný partner Hitachi ABB Power Grids Switzerland, dříve Keymile AG Germany, poskytujeme našim zákazníkům služby pro řešení kritické komunikační infrastruktury na bázi přístupové a transportní platformy UMUX 1500 resp XMC 20/25.

Výhody platformy

Plní přísné požadavky na přístupové a transportní sítě pro tzv. „Mission Critical” systémy.

Flexibilita při výběru nejlepší technologie pro kritické aplikace. Podporuje koexistenci nativního TDM a paketového přenosu dat v jednom síťovém zařízení.

Nejvyšší dostupnost za každých okolností. XMC20/25 poskytuje stejnou škálovatelnost jak v TDM, tak i v paketových sítích MPLS-TP a IP.

Platforma je mechanicky robustní a díky nízké spotřebě energie je možný provoz bez ventilátoru.

Vysoce dostupný přenos dat. Funkce QoS (Quality of Service) zaručuje spolehlivý přenos údajů. Platforma XMC20/25 je vybavená mnohými redundantními a ochrannými funkcemi.

Vysoce bezpečné šifrovaní dat. Nejmodernější šifrovaní založené na klíčích generovaných hardwarovým kvantovým generátorem náhodného čísla, s důrazem i na zachování vysoké úrovně dostupnosti údajů.

Služby platformy XMC20/XMC 25 jsou centrálně spravované systémem řízení sítě UNEM nebo lokálním terminálem ECST.

Certifikovaná řešení

Zařízení a systémy, které jsou součástí našich rešení splňují přísné normy.

 

 

Bez partnerů by to nešlo

Naše technologické partnery si pečlivě vybíráme. Když splní naše přísné nároky, budujeme s nimi dlouhodobé vztahy, tak, abyste z toho profitovali vy.

Pojďme komunikovat

Společně najdeme cestu, jak dosáhnout vašich cílů.

Kontaktujte nás